EFSANELER BARIŞTI

148 ESİN BÜŞRA BEKÇE 03.01.2018 yıldız tilbe sezen aksu uzay heparı küslük sezen yıldız küslük sona erdi
EFSANELER BARIŞTI

Sezen Aksu ve Yıldız Tilbe’nin yıllardır süren küslüğü sonunda bitti.

Söz konusu büyük sanatçılar olunca sanatçıların küslüğü de büyük oluyor. Yıllardır herkesin kafasında olan Sezen ve Yıldız bir düet yapsa yer yerinden oynar düşünceleri, sanatçıların küs olması nedeni ile raflara kaldırılmak zorunda kalmıştı.

Yıllar önce küsen ve uzun süre birbirlerinin bulunduğu davetlere dahi katılmayan iki efsane ismin küslüğü bitti. Biten küslükte en çok sevinen kişiler ise Sezen Aksu ve Yıldız Tilbe hayranları oldu.

EFSANELER BARIŞTI


Yaklaşık 25 yıl kadar Sezen Aksu’nun büyük aşkı Uzay Heparı ile kısa bir beraberlik yaşayan Yıldız Tilbe ile Sezen Aksu hayatlarına küs devam etmeye karar vermişlerdi. Yıldız Tilbe uzun süre yaptığının hata olduğunu belirtse de, Aksu onu affetmemişti. İki efsane ismin küslüğü geçtiğimiz günlerde Yıldız’ın, Sezen’in kapısını çalması ile sona erdi.

İkilinin sosyal medya üzerinden bildirdiği barışma anları medyanın gündemine oturdu. Uzun süren küslüğün ardından samimi görüntüler veren ikili, bir daha küslüğü düşünmediklerini belirtti. Efsane şarkıların dâhilerinden gelen haberler, tüm medyayı oldukça sevindirdi.


EFSANELER BARIŞTI

Sevenlerinin oldukça sevindikleri durumun ardından ikiliden yeni bir proje bekleniyor. İki efsane isim tarafından ortaya çıkarılacak bir şarkı herkesin hafızalarından uzun süre silinmeyeceğe benziyor.


ESİN BÜŞRA BEKÇE

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Hayvanlar Obez Olursa :)

Zumba İle Kalorilere Elveda !!!

Zayıflamak için Büyücüye Gitti? (ironi)

Sabah Sporunu Yapmaya Ne Dersiniz ?

Zayıflamak mı İstiyorsun?

Çağımızın En Büyük Tehdidi ''OBEZİTE''