KARA TAHTADA MİCROSOFT ÖĞRETİYORDU

56 ESİN BÜŞRA BEKÇE 01.03.2018 gana microsoft öğretmen ganalı öğretmen öğrenci yardım azimli öğretmen microsoft word
KARA TAHTADA MİCROSOFT ÖĞRETİYORDU

Gana’da tüm imkansızlıklara rağmen öğrencilerine her türlü ders anlatan öğretmen Microsoft tarafından fark edildi.

Gana’da tüm olumsuz koşullara rağmen çocukları gibi gördüğü öğrencilerine ders anlatan öğretmen Owura Kwadwo fark edildi. Kara tahta üzerine yaptığı detaylı çizimlerle haberlere taşınan öğretmen dünya tarafından takdir edilmişti. Her koşul altında öğrencilerine ders anlatan öğretmen dünyadan tebrik almıştı.

Öğretmenin azmi sosyal medya üzerinden büyük ilgi görmüş ve tüm dünyaya yayılmıştı. Dünya üzerinden destek yağan öğretmenin azmine dünya devi firmada sessiz kalamadı ve bilgisayar, Word öğretmesi için öğretmene bilgisayar sözü verdi.

Microsoft Word uygulamasını kara tahta üzerine tüm ayrıntıları ile noktası virgülüne kadar çizen öğretmen, öğretme aşkından dolayı tebrik edilmişti. Tüm açıklamalarını tahta üzerinde belirttiği ikonların yanına not eden öğretmen, tüm öğrencilerinin Word kullanmayı öğrendiğini dile getirmişti.

Öğretmenin sosyal medya üzerinden binlerce kez paylaşılması üzerine dünya devi Ganalı öğretmene bilgisayar sözü verdi. Microsoft tarafından yapılan açıklamada okula ücretsiz bilgisayar göndereceklerini ve okul içerisinde her türlü eğitim bilgilerine ücretsiz ulaşma imkanı sağlayacaklarını belirtti. 

ESİN BÜŞRA BEKÇE

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Hayvanlar Obez Olursa :)

Zumba İle Kalorilere Elveda !!!

Zayıflamak için Büyücüye Gitti? (ironi)

Sabah Sporunu Yapmaya Ne Dersiniz ?

Zayıflamak mı İstiyorsun?

Çağımızın En Büyük Tehdidi ''OBEZİTE''