Kısa Zamanda Daha Güzel Görünmenin Sırrı

142 02/11/2017 Kısa zaman güzel görünme yolları
Kısa Zamanda Daha Güzel Görünmenin Sırrı

YÜZÜNÜZDE BUZ KÜPÜ GEZDİRİN

Cildiniz temizledikten sonra, sıkıştırdığınız gözenekleriniz üzerinde buz küpünü gezdirin. Bu – eğer varsa – cildinizdeki inflamasyonu azaltır.


OLGUN BİR MUZUN KABUKLARINI PEELİNG İÇİN KULLANIN

Muz, öğün aralarınız için sağlıklı ve lezzetli bir seçenek olabilir, ama aynı zamanda cildiniz için de iyi bir seçenek. Taze olan muzun kabuklarını cildiniz üzerinde 1 saat cildiniz üzerinde, kabuklar kahverengiye dönene kadar bekletin. Kuru ve çatlamış cildinizi bu şekilde nemlendirebilir, peeling yapabilirsiniz.


RUJUNUZU TÜM YÜZÜNÜZE RENK KATMAK İÇİN KULLANIN

Eğer tam bir makyaj yapacak vaktiniz yoksa, rujunuzu yanaklarınıza ya da gözlerinize renk katmak için kullanabilirsiniz. Bu gün içinde size daha taze bir görünüm katacaktır.


TIRNAK PARLATICI BLOK KULLANIN

Eğer manikür için zamanınız yoksa tırnak parlatıcı blokları kullanın. Sadece bir kaç saniyenizi alacağı gibi, ellerinize yeni manikürlü gibi bir görünüm verecek.


NANE YA DA OKALİPTÜS ESANSLI YAĞ BULUNDURUN

Yanınızda küçük bir şişede bulundurabileceğiniz nane ya da okaliptüs esansı içeren bir yağ burun yollarınızı temizler, cildinize daha fazla oksijen girmesini sağlar ve günün stresini azaltarak rahatlamanıza yardımcı olur.


SABAH ŞİŞLİKLERİNİ AZALTIN

Göz çevrenizde sabahları oluşan şişlikleri azaltmak için uygulaması oldukça kısa ve kolay göz roll-on’larından yardım alın.


GÖZ İÇLERİNİZE KOYU KAHVERENGİ KALEM ÇEKİN

Bazen göz içinde siyah göz kalemini yoğun kullanmak, gündüz saatleri için sert bir görüntü oluşturabilir. Dış kısmına siyah kalem çekilmiş olan gözlerinizin iç kısmına süreceğiniz koyu kahverengi kalem ile göz akınızın oluşturacağı kontrast, sizi daha canlı gösterir.


GÖZLERİNİZİN İÇ KÖŞESİNDE AYDINLATICI KULLANIN

Gözlerinizin iç kısmına parmaklarınızla hafifçe uygulayacağınız aydınlatıcı, daha dinç bakışlara sahip


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Hayvanlar Obez Olursa :)

Zumba İle Kalorilere Elveda !!!

Zayıflamak için Büyücüye Gitti? (ironi)

Sabah Sporunu Yapmaya Ne Dersiniz ?

Zayıflamak mı İstiyorsun?

Çağımızın En Büyük Tehdidi ''OBEZİTE''