Zayıflama Yöntemleri

203 Doğukan Atakul 01/12/2017 Zayıflama Doğal Zayıflama Evde Kilo Verme Bitkisel Zayıflama Zayıflatan Bitkiler Nasıl Zayıflarım
Zayıflama Yöntemleri

Fazla kilolu ya da obez insanlar için zayıflama yöntemleri çok büyük önem arz etmektedir. Kilo problemi yaşayan kişiler, sürekli bir araştırma ve inceleme içindedir. Mesela, çevresinde kısa zamanda zayıflayan kişilere bunu nasıl başardıklarını sorarlar, internet üzerinden nasıl kilo verecekleri konusunda bilgi edinirler, mümkün olduğu kadar, öğrendiklerini uygulamaya çalışırlar. Bazıları başarılı olurken bazıları olduğu gibi kalır. Bu nedenle, sizin için zayıflamada oldukça etkili yöntemleri bir araya getirdik.


İşte sizlere uygulaması kolay ve zevkli zayıflama yöntemleri;

1-Su için
Zayıflama yöntemleri arasında en önemlisi su içmektir. Siz de günde en az 8 bardak su içerek işe başlayabilirsiniz. Eğer böyle bir alışkanlığınız yoksa küçük bir su şişesini sürekli yanınızda bulundurun. Böylece şişeyi her gördüğünüzde su içmek aklınıza gelecektir.

2-Tamamen unutun
Çok severek yediğiniz ama size zarar veren yağlı ya da şekerli bir yiyeceği 40 gün boyunca tüketmeyin. Bu zaman zarfında o yiyeceğin tadını unutmuş olacaksınız. Zayıflama yöntemleri arasında en ilginç olanı budur.

3-Sosları sofradan atın 
Salataları lezzetli hale getirmek için eklediğiniz soslar kilo almaya neden olur. Bu yüzden salataya sos dökmek yerine bir tatlı kaşığı zeytinyağı ve biraz baharat ekleyerek de lezzetli yapabilirsiniz. Bu da etkili bir zayıflama yöntemidir.

4-Yemekten sonra yatağa girmeyin
Kilo almamak için ya da zayıflamak için akşam yemeğinden hemen sonra kesinlikle uyumayın ve akşam saat altıdan sonra meyve haricinde bir şey yemeyin.

5-Sık yemek yiyin
Zayıflamak isteyenlerin yaptığı en büyük hatalardan biri de çok sık yemek yemenin kilo verdirmeyeceği düşüncesine sahip olmalarıdır. Bu çok yanlış bir düşüncedir. Çünkü sık yemek yemek

Doğukan Atakul

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Hayvanlar Obez Olursa :)

Zumba İle Kalorilere Elveda !!!

Zayıflamak için Büyücüye Gitti? (ironi)

Sabah Sporunu Yapmaya Ne Dersiniz ?

Zayıflamak mı İstiyorsun?

Çağımızın En Büyük Tehdidi ''OBEZİTE''